Titles you rated
NowhereRated ★ 2.5- Sultanes del SurRated ★ 1.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 2.0
La dictadura perfectaRated ★ 2.0
StuckRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 1.5
What Men WantRated ★ 2.0
MargauxRated ★ 1.5
HellraiserRated ★ 1.5
Smile 2Rated ★ 2.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 3.0