Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0- Counselor You Suck BumRated ★ 2.0
- BLACKBOXRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0- 404 Still RemainRated ★ 3.5