Titles you rated
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5- Run Towards TomorrowRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 4.0
PuckRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Imaginary CatRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0