Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0