Movies
Ratings
49 Closer to HeavenRated ★ 2.5 Closer to HeavenRated ★ 2.5
 The CatRated ★ 2.0 The CatRated ★ 2.0
 My Brilliant LifeRated ★ 2.0 My Brilliant LifeRated ★ 2.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
 MatildaRated ★ 3.5 MatildaRated ★ 3.5
 One Missed CallRated ★ 2.0 One Missed CallRated ★ 2.0
 TwilightRated ★ 3.5 TwilightRated ★ 3.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
 The ClassicRated ★ 2.5 The ClassicRated ★ 2.5
 Ode to My FatherRated ★ 3.5 Ode to My FatherRated ★ 3.5
 May 18Rated ★ 4.0 May 18Rated ★ 4.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
 Hollow ManRated ★ 2.0 Hollow ManRated ★ 2.0
 A MuseRated ★ 2.0 A MuseRated ★ 2.0
 TakenRated ★ 4.0 TakenRated ★ 4.0
 Bruce AlmightyRated ★ 3.5 Bruce AlmightyRated ★ 3.5
 Tazza: The High RollersRated ★ 2.5 Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
 Dancing QueenRated ★ 3.0 Dancing QueenRated ★ 3.0