Series
Ratings
86
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
PuckRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
BloodRated ★ 1.5
SoulRated ★ 1.5
StyleRated ★ 2.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5