Titles you rated
First BloodRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5