Movies
Ratings
221
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 5.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0