Titles you rated
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
Café LumièreRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 2.0
Noi the AlbinoRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
And I Hate You SoRated ★ 3.5- Her 5th RoomRated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.5