Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 1.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0