Movies
Ratings
16
Love, RosieRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5