Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Curry SongsRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0