Titles you rated
- O′PENing(오프닝) 2025 - 내 딸 친구의 엄마Rated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
S LineRated ★ 1.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 1.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5