Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
RunRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 5.0