Titles you rated
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 0.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5