Movies
Ratings
93
Be With YouRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5