Series
Ratings
264
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0- The Circle: FrenchRated ★ 3.0
Girls IncarceratedRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
JailbirdsRated ★ 3.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Glow Up: Britain's Next Make-Up Star Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
The CircleRated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 4.0