Movies
Ratings
61
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5