Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Trigun: Badlands RumbleRated ★ 4.0
Appleseed AlphaRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Mezzo ForteRated ★ 5.0
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 1.5
Virtual WeaponRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 1.5