Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
GoedamRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- FAKERated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5