Movies
Ratings
1889
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
CoralineRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BossRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5