Series
Ratings
73
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 1.0
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5