Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
AtelierRated ★ 4.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 1.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 1.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0