Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5