Movies
Ratings
1414
Freakier FridayRated ★ 3.0
The Long WalkRated ★ 0.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 1.0
RevolverRated ★ 1.0
Going in StyleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HereRated ★ 1.0
The HustleRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
HollandRated ★ 1.0
Deep CoverRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5