Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0