Titles you rated
Final DraftRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
AgencyRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
TouchRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5