Series
Ratings
18
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0