Movies
Ratings
565
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5