Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
UntamedRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0