Titles you rated
The PhoneRated ★ 5.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
APT.Rated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 1.0
The GrudgeRated ★ 1.0
VoiceRated ★ 1.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
The WigRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 5.0- The RecordRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0