Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0