Movies
Ratings
94
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
American AssassinRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.5
Room No.7Rated ★ 3.0
GeostormRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0