Titles you rated
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0