Movies
Ratings
149
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0