Series
Ratings
14
The Good DoctorRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0