Series
Ratings
120
The Morose MononokeanRated ★ 2.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0