Movies
Ratings
295
HannaRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Double LoverRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
The LiarRated ★ 4.5
AshamedRated ★ 4.5
RentRated ★ 2.5
Mr. TurnerRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0