Movies
Ratings
244
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5