Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5