Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0