Series
Ratings
100
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
On AirRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0