Movies
Ratings
470
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0