Series
Ratings
40
The PacificRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5