Series
Ratings
112
Bad GuysRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0