Movies
Ratings
17
Secret ReunionRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0