Movies
Ratings
104
Pearl HarborRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0