Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
LifeRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0