Titles you rated
Sharp1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0