Series
Ratings
70
AbyssRated ★ 0.5
TripleRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0